Кошик
99 відгуків
Интернет-магазин новых и б/у запчастей Форд после 2000 г., СТО Форд Сервис Киев, Разборка Форд.
+380962633300
+38096-26-333-00
+38096-26-333-00
Запчасти
+38063-34-59-066
Запчасти
+38098-550-4-300
Автосервис
+38050-550-4-300
Автосервис
+38093-550-4-300
Автосервис

Шатуни двигуна

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Для передачі руху поршня коленвалу використовуються шатуни двигуна. Це металеві деталі, що складаються зі стержня і двох головок. Шатуни поршня двигуна забезпечують функціонування двигуна і автомобіля в цілому. Досвідчені водії стежать за станом даних елементів і змінюють їх у разі появи слідів зносу, деформацій і інших неприємностей. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати деталі шатуна для автомобілів марки Ford. У каталозі представлений широкий асортимент оригінальних запчастин за вигідними цінами. 

 

Деталі шатуна поршня двигуна

 

Шатуни поршня двигуна Ford мають досить просту конструкцію, що забезпечує їх надійність і тривалий термін експлуатації. Високі навантаження висувають жорсткі вимоги до даних деталей, тому для їх виготовлення використовується особливий метал, зносостійкий і міцний. Представлені на сайті деталі шатуна призначені для автомобілів Ford різних моделей — це полегшує підбір запчастин і дозволяє придбати саме ті комплектуючі, які без проблем будуть встановлені на ваш ТЗ.

 

До основних достоїнств шатунів, що реалізуються нашим інтернет-магазином, можна віднести:

 
  • точне відповідність параметрам посадкових місць;

  • стійкість до навантажень і агресивному середовищі;

  • простоту установки, обслуговування, заміни;

  • великий робочий ресурс, демократичну вартість.

 

Дані запчастини будуть корисні власникам автомобілів марки Ford і фахівцям з технічного обслуговування машин американської та європейської збірки. Шатуни поршня двигуна необхідні для стабільної роботи мотора, тому потребують регулярної оцінки стану і своєчасної заміни.

 

Оригінальні шатуни двигуна Ford і аналоги

 

Постійні клієнти знають наш магазин як відмінне місце, де можна вигідно придбати запчастини для Ford. Ми рекомендуємо використовувати оригінальні шатуни двигуна як більш надійні і довговічні, ніж їх менш дорогі аналоги. Однак якщо ви хочете заощадити, можете розглянути і другий варіант. Всі наші деталі шатуна знаходяться в ідеальному технічному стані і повністю готові до експлуатації. Співробітники компанії професійно консультують і діляться практичним досвідом ремонту автомобілів Ford. Перед тим, як придбати запчастину, радимо уважно вивчити її експлуатаційні характеристики.